Internet Banking

 

Waluty

BFG

 

Concordia Ubezpieczenia

PSD2

Który produkt lub usługa Banku najbardziej spełnia Twoje oczekiwania?

Aktualności

 • Split Payment - płatność podzielona

  2018-06-27 15:24
  Bank Spółdzielczy w Łochowie uprzejmie informuje, że zgodnie z Ustawą z dnia 15 grudnia 2017 r. o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz niektórych innych ustaw ( Dz. U.z 2018r. poz. 62), otworzył rachunek VAT dla każdego Klienta posiadającego rachunek rozliczeniowy w PLN.
   
 • Komunikat dot. zmian w Regulaminie otwierania i prowadzenia rachunków bankowych dla osób fizycznych w Banku Spółdzielczym w Łochowie oraz w „Tabeli prowizji i opłat bankowych"

  2018-06-08 14:29

  Szanowni klienci

   

  Informujemy, iż z dniem 8 sierpnia 2018 r. wejdą w życie zmiany w Regulaminie otwierania i prowadzenia rachunków bankowych dla osób fizycznych  w Banku Spółdzielczym w Łochowie oraz w „Tabeli prowizji i opłat bankowych”.

  Zmiany w Regulaminie dotyczą głownie dostosowania ich treści do wymogów znowelizowanej ustawy o usługach płatniczych i mają na celu wprowadzenie przejrzystości w odniesieniu do opłat naliczanych przez Banki oraz zapewnienie informacji o wszelkich opłatach powiązanych z rachunkami płatniczymi poprzez zastosowanie jednolitej terminologii na terenie Unii Europejskiej.