Internet Banking

 

Waluty

BFG

 

Generali Ubezpieczenia

 

PSD2

Który produkt lub usługa Banku najbardziej spełnia Twoje oczekiwania?

Sm@rt wypłata

Inne usługi » Sm@rt wypłata

Sm@rt wypłata – wypłata z bankomatu bez karty

Uprzejmie informujemy, że klientom Banku Spółdzielczego w Łochowie została udostępniona nowa funkcjonalność w zakresie wypłat z bankomatów naszego Banku.

Sm@rt wypłata daje możliwość wypłaty gotówki z bankomatów Banku Spółdzielczego w Łochowie bez użycia karty. Aby skorzystać z funkcji należy zalogować się do Bankowości Internetowej na swoim komputerze, tablecie lub telefonie, wejść w zakładkę rachunki/przelewy jednorazowe/ a następnie uruchomić opcje „SM@RT WYPŁATA”, wpisać odpowiednią kwotę maksymalnie 1000 zł i tytuł wypłaty. Hasło aktywacyjne zostanie wysłane na podany numer telefonu bądź wyświetlone na stronie.

Kod z określonym czasem ważności ( 48 godzin) można zrealizować samemu lub może zrealizować go inna osoba, na której numer został wysłany sms.

Zdefiniowany odbiorca otrzymuje sms-a z kodem, po czym udaje się do bankomatu naszego Banku i wybiera na ekranie opcję Sm@rt wypłata, a następnie podaje jednorazowy kod przekazany w wiadomości sms. Po wpisaniu kodu, bankomat wypłaca zdefiniowaną kwotę Sm@rt wypłaty.

Zlecenie takie można wykonać także w placówkach Banku – przy okienku – pracownik banku może zlecić wypłatę z rachunku klienta generując kod Sm@rt wypłaty w formie wydruku lub kodu SMS na podany nr telefonu przez klienta.

Funkcję można wykorzystać np. w następujących sytuacjach:

  • wypłaty gdy karta zostanie zagubiona lub zablokowana lub gdy klient nie ma przy sobie karty;
  • z bankowości internetowej jako „elektroniczny czek” przekazany innej osobie przez SMS;
  • jako wypłaty awaryjne z rachunku gdy karty międzynarodowe nie są obsługiwane.

Wypłaty są realizowane w bankomatach Banku Spółdzielczego w Łochowie.