Karty i płatnościExpress Elixir

Usługa Express Elixir

Możliwości i dostępność 

System Express Elixir realizuje przelewy międzybankowe w czasie rzeczywistym, co oznacza, że klienci mogą zlecać takie przelewy przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Po wykonaniu przelewu, klient otrzymuje natychmiastowy komunikat potwierdzający jego realizację, a środki dostępne są już po kilku sekundach na rachunku odbiorcy w innym banku. Aby skorzystać z natychmiastowych przelewów, bank nadawcy i odbiorcy muszą być uczestnikami systemu Express Elixir, co jest weryfikowane automatycznie w bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej przed zleceniem takiego przelewu.

Szybkość i wygoda

System natychmiastowych przelewów Express Elixir umożliwia szybki i wygodny przekaz środków między bankami w sytuacjach, gdy czas ma znaczenie, na przykład podczas uregulowania płatności za rachunki, spłaty rat kredytu lub konieczności natychmiastowego zasilenia konta bliskiej osoby. Jest to również idealne rozwiązanie w przypadku realizacji transakcji wymagających natychmiastowego przepływu środków, np. przy zakupie samochodu lub uregulowaniu płatności za przedmiot umowy u notariusza.

Bezpieczeństwo

Korzystanie z systemu przelewów natychmiastowych Express Elixir jest łatwe i bezpieczne. Wystarczy zalogować się do bankowości elektronicznej lub mobilnej, by zlecić płatność. System obsługiwany jest przez KIR, instytucję, która od 25 lat zapewnia prawidłowy przebieg rozliczeń pomiędzy bankami w Polsce.

Dlaczego Warto

 • bezpieczeńśtwo transakcji
 • szybki przelew dostępny z aplikacji mobilnej
 • system Express Elixir dostępny jest 365 dni w roku, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę
man sitting on chair

Linki Informacje

Masz Pytania?  Bank Spółdzielczy w Łochowie

  ul. Aleja Pokoju 54

  07-130 Łochów

  Oddział Banku w Korytnicy

  ul. Wyzwolenia 1a

  07-120 Korytnica

  Oddział Banku w Jadowie

  ul. Jana Pawła II 21

  05-280 Jadów

  Punkt Kasowy w Strachówce

  ul.C.K.  Norwida 6

  05-282 Strachówka

  Koszyk na zakupy
  Skip to content