Usługa PayByNet

PayByNet to usługa płatności internetowych, która umożliwia dokonywanie szybkich i bezpiecznych transakcji online. Ta innowacyjna platforma umożliwia dokonywanie płatności za zakupy internetowe, opłacanie rachunków oraz uiszczanie opłat administracyjnych.

PayByNet jest łatwa w użyciu i zapewnia szybkie przetwarzanie transakcji bez pośredników. Dzięki temu użytkownicy mogą dokonywać płatności bez ręcznego wprowadzania swoich danych swoich danych do systemu Wszystkie transakcje są szyfrowane i chronione przed nieuprawnionym dostępem.

Operatorem usługi płatności online Paybynet jest KIR, dzięki któremu rocznie realizowanych jest 1,6 miliarda przelewów międzybankowych. Dodatkowo do wymiany danych dochodzi z wykorzystaniem podpisu elektronicznego oraz protokołu SSL, dającym pełne bezpieczeństwo realizowanych płatności.

PayByNet to z pewnością wygodna i bezpieczna opcja dla użytkowników chcących dokonywać szybkich i łatwych transakcji online.

Dlaczego Warto

 • Niezawodny i prosty w użyciu system płatności online

  Kupujesz w Internecie? Chcesz jak najszybciej otrzymać zamówiony towar? Wykorzystaj bezpieczne płatności internetowe Paybynet.
 • Nowoczesne płatności internetowe dla e-commerce

  Paybynet jest jedynym w Polsce systemem do realizacji płatności przez Internet bezpośrednio z konta bankowego klienta na konto sklepu.
 • Bezpieczny system płatności online dla administracji

  Sprawna administracja to szybki obieg informacji, możliwość kontaktu z urzędem i składania wniosków w trybie on-line.
 • Sprawna obsługa systemu płatności internetowych

  Paybynet to pierwszy w Polsce system płatności online bezpośrednio z rachunku klienta na rachunek sklepu internetowego lub urzędu.

Linki Informacje

Masz Pytania?



  Bank Spółdzielczy w Łochowie

  ul. Aleja Pokoju 54

  07-130 Łochów

  Oddział Banku w Korytnicy

  ul. Wyzwolenia 1a

  07-120 Korytnica

  Oddział Banku w Jadowie

  ul. Jana Pawła II 21

  05-280 Jadów

  Punkt Kasowy w Strachówce

  ul.C.K.  Norwida 6

  05-282 Strachówka

  Koszyk na zakupy
  Skip to content